Výsledky2017-10-13T12:29:39+00:00

Výsledky

 
NÁZEV TÝMU
ČAS
POČET NÁPOVĚD/ŘEŠENÍ
1
My dva
03:09:30
0
2
Turbošneci
03:21:44
0
3
Trabant
03:37:32
0
4
Some move
03:54:46
0
5
Lochneska
04:00:31
0
6
Trejníci
04:06:50
0
7
Bojový fretky
04:22:03
0
8
3. turnus
05:02:55
0
9
Vítězný tým Eva a její tygři
02:51:47
1
10
Modří
04:11:58
1
11
Šmídi
04:41:37
1
12
Lišky
05:48:56
1
13
Martínkovi
01:25:11
2
14
VACCI
04:03:09
2
15
Hyberňačky
04:24:45
2
16
Zákon a pořádek
04:28:20
2
17
Puštíci
04:32:12
2
18
Eldorádo Sebuč tým II
04:41:12
2
19
Strejci
04:47:42
2
20
Valar Morghulis
05:00:39
2
21
Peprná Praha
05:04:18
2
22
Famescape
05:16:05
2
23
Vršovická smečka
06:13:31
2
24
Spokojenej žlučník
23:49:15
2
25
JAN
02:12:15
3
26
Pražská kavárna
03:28:35
3
27
Čokoláda team
03:40:33
3
28
Trestanci
03:41:58
3
29
Investiční životko
03:44:03
3
30
Team bez Jmena
03:44:38
3
31
Žigulík
03:48:02
3
32
Žinkovy!!!
04:09:19
3
33
Satanka Team
05:07:37
3
34
NAKIŤÁCI
05:28:12
3
35
Queens of everything
05:31:57
3
36
Gábi & Maty
05:43:37
3
37
Frajťáci
05:57:50
3
38
Garden
06:12:18
3
39
Frantíci
02:41:08
4
40
VtipníMufové
03:35:36
4
41
Koňáci z Teplákovic
03:44:59
4
42
Sedláci
03:45:39
4
43
Kaťačky
03:48:29
4
44
J+M
03:55:13
4
45
Java ++
04:05:16
4
46
Trilobiti
04:20:18
4
47
Humpolečtí partyzáni
04:26:05
4
48
MACOM
04:27:01
4
49
Novotňáci
04:39:21
4
50
rodinná sešlost
05:16:01
4
51
Loudové
05:27:23
4
52
Kámoši
05:36:20
4
53
Pohodex Crew
05:43:19
4
54
Legendy
05:58:17
4
55
Hustopečáááci
07:45:44
4
56
BT DELTA
03:42:12
5
57
Hoprdoks
03:47:31
5
58
Lopaty
04:03:01
5
59
Je mi to jedno
04:32:45
5
60
Lovci kostí
04:37:53
5
61
KALiči
04:39:54
5
62
Eldorádo Sebuč tým I
04:43:11
5
63
Rampušáci
04:56:15
5
64
Červení
05:03:17
5
65
Eldorádo Sebuč tým III
05:19:15
5
66
DUŠNOV
05:30:02
5
67
Náplavka
05:35:07
5
68
Lucerničky
05:43:58
5
69
Bludičky
05:50:08
5
70
Team X
05:54:33
5
71
Kauva&Pet
06:14:51
5
72
Přespolní
06:20:01
5
73
Čochtani
01:46:49
5
74
BT ALFA
04:02:07
6
75
PaT
04:46:47
6
76
Romaneto
04:49:24
6
77
Třicítky na tripu
05:08:13
6
78
Old Stars
05:12:04
6
79
Hvězdy
05:51:35
6
80
Grepomaniaci
05:53:35
6
81
Hořínci
06:05:02
6
82
Už DoSt blondýnek
07:09:36
6
83
Hujerovic
07:21:03
6
84
Týny crew
10:05:17
6
85
Edíkova družina
00:06:43
6
86
Pitrys
04:37:54
7
87
Tým nevěsty
05:53:08
7
88
Samíci
04:18:55
8
89
Mašinkovi
04:25:47
8
90
Kufříci
04:50:30
8
91
VelkiVelki
08:38:08
8
92
Kanálové
06:13:36
9
93
Vítkovci a spol.
06:32:55
9
94
Hofmann personal
07:04:41
9
95
Šárky team
07:13:59
9
96
2rodiny
03:47:17
9
97
PeTerka
03:58:30
10
98
SEDMDESÁTKY
05:33:28
10
99
Péčka
05:10:22
11
100
digi8
06:03:34
11
101
Hrášci a spol.
06:45:46
11
102
Nouzovky
04:14:34
12
103
Cédíci
04:16:38
12
104
elite team
04:28:19
12
105
Family Seifert
05:27:48
12
106
Žitná
05:54:08
12
107
Proškovi
01:46:27
13
108
ZREJN
04:27:53
14
109
My
04:31:31
14
110
Bouškovi
04:23:09
15
111
Odoláci
09:04:09
16
112
Freeones
20:03:16
21
113
testovy
03:31:31
22