Výsledky2017-10-13T12:29:39+00:00

Výsledky

 
NÁZEV TÝMU
ČAS
POČET NÁPOVĚD/ŘEŠENÍ
1
My dva
03:09:30
0
2
Trabant
03:37:32
0
3
Some move
03:54:46
0
4
Lochneska
04:00:31
0
5
Trejníci
04:06:50
0
6
Bojový fretky
04:22:03
0
7
3. turnus
05:02:55
0
8
Vítězný tým Eva a její tygři
02:51:47
1
9
Modří
04:11:58
1
10
Šmídi
04:41:37
1
11
Martínkovi
01:25:11
2
12
Hyberňačky
04:24:45
2
13
Zákon a pořádek
04:28:20
2
14
Puštíci
04:32:12
2
15
Eldorádo Sebuč tým II
04:41:12
2
16
Strejci
04:47:42
2
17
Valar Morghulis
05:00:39
2
18
Peprná Praha
05:04:18
2
19
Famescape
05:16:05
2
20
Vršovická smečka
06:13:31
2
21
Spokojenej žlučník
23:49:15
2
22
JAN
02:12:15
3
23
Pražská kavárna
03:28:35
3
24
Čokoláda team
03:40:33
3
25
Trestanci
03:41:58
3
26
Investiční životko
03:44:03
3
27
Team bez Jmena
03:44:38
3
28
Žigulík
03:48:02
3
29
Žinkovy!!!
04:09:19
3
30
Satanka Team
05:07:37
3
31
Gábi & Maty
05:43:37
3
32
Frajťáci
05:57:50
3
33
Garden
06:12:18
3
34
VtipníMufové
03:35:36
4
35
Koňáci z Teplákovic
03:44:59
4
36
Kaťačky
03:48:29
4
37
J+M
03:55:13
4
38
Java ++
04:05:16
4
39
Trilobiti
04:20:18
4
40
Humpolečtí partyzáni
04:26:05
4
41
MACOM
04:27:01
4
42
Novotňáci
04:39:21
4
43
Loudové
05:27:23
4
44
Kámoši
05:36:20
4
45
Pohodex Crew
05:43:19
4
46
Hustopečáááci
07:45:44
4
47
BT DELTA
03:42:12
5
48
Hoprdoks
03:47:31
5
49
Lopaty
04:03:01
5
50
Je mi to jedno
04:32:45
5
51
KALiči
04:39:54
5
52
Eldorádo Sebuč tým I
04:43:11
5
53
Rampušáci
04:56:15
5
54
Červení
05:03:17
5
55
Eldorádo Sebuč tým III
05:19:15
5
56
Náplavka
05:35:07
5
57
Lucerničky
05:43:58
5
58
Bludičky
05:50:08
5
59
Team X
05:54:33
5
60
Kauva&Pet
06:14:51
5
61
Přespolní
06:20:01
5
62
BT ALFA
04:02:07
6
63
PaT
04:46:47
6
64
Old Stars
05:12:04
6
65
Hvězdy
05:51:35
6
66
Grepomaniaci
05:53:35
6
67
Hořínci
06:05:02
6
68
Už DoSt blondýnek
07:09:36
6
69
Hujerovic
07:21:03
6
70
Edíkova družina
00:06:43
6
71
Pitrys
04:37:54
7
72
Tým nevěsty
05:53:08
7
73
Samíci
04:18:55
8
74
Kufříci
04:50:30
8
75
Vítkovci a spol.
06:32:55
9
76
Hofmann personal
07:04:41
9
77
Šárky team
07:13:59
9
78
2rodiny
03:47:17
9
79
PeTerka
03:58:30
10
80
SEDMDESÁTKY
05:33:28
10
81
Péčka
05:10:22
11
82
digi8
06:03:34
11
83
Hrášci a spol.
06:45:46
11
84
Nouzovky
04:14:34
12
85
Cédíci
04:16:38
12
86
elite team
04:28:19
12
87
Žitná
05:54:08
12
88
Proškovi
01:46:27
13
89
ZREJN
04:27:53
14
90
Bouškovi
04:23:09
15
91
Odoláci
09:04:09
16
92
Freeones
20:03:16
21
93
testovy
03:31:31
22